Forumdan Daha Detaylı Bilgi İçin Üye Olunuz.
Club Penguin ile ilgili herşey bu Forumda .

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Daha Detaylı Bilgi İçin Üye Olunuz.
Club Penguin ile ilgili herşey bu Forumda .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dance party

dance party Empty dance party

Mesaj tarafından salihkeskin Paz Ocak 31, 2010 10:47 am

ilk önce nightclup' te dans edeceğiz sonra snow forts ta kar topu oynuyacağız daha sonra dojo da cart-jitsu oynuyacağız ondan daha sonra
ice berg te dans,el sallama ve konuşacağız.ski hil dede oyun oynuyacağız. en fazla 5 kullanıcı katıla bilir liste verilmiştir aşağıdaki listede katılanlar vardır

boncukısu katılmak için:749 günden azsanız katılabilirsiniz yeni penguenler için kural 300 den küçükler.
............... sadice ad yazan o yeter özel penguenler penguen adını yeni penguenler kendi adını yazsın.
.............. diğer penguenler için kural 11 günden büyüklerdir.memberler katılamaz yakında member
.............. ve fakir partisi çıkacak. dance parti listedeki 3 kişi daha gelirse parti başlıyacak.
kingsalih dikkat en fazla 3 hile yapılır bunun içinde kayma var ortasında oyunu kapatırsanız
oyunda olanlar sizi oyunda zanneder hiç bişeye çarpınca düşmüyorsunuz.
liste dolunca parti baslıyacaktır.below zero ya giriniz çünkü parti the plaza da başlıyacak.
partimizin çok iyi geçiceğine inanıyorum.hepinize bol bol şanşlar dilerim.
boncuksu ve king salih nereden çıktı diyenlere özel kingsalih benim ise boncuksu
tanıdığım ve oynadığım kanakter ikisinide oynuyom partide ikisinide görüceksiniz
boncuksu bir ninja ve tour ayrıca ajan benim bilmediğim herşeyi yapmış partide
ha bide HQ de buluşalım ama kingsalih yani ben gelmeyeceğim çünkü ajan değilim 29 günlüğüm.
boncuksu ile buluşucaksınız ama bir tane mission yapmayı unutmayın lütfen arkadaşlar !
korkmayın oda yapacak ama siz en kolayını yapınız zor yapmayın arkadaşlar lütfen!
salihkeskin
salihkeskin
Yeni Penguin

Pengu Mesaj : 10
Takım : dance party 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Penguin Adınız : kingsalih
Erkek

- Similar topics